Albanian English German

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • Jam nje djal me moral i baj qikat per spital ...Jam perfekt e pa defekt ..Jav marr zemren me respekt ...
  profile Para 2 orë
 • A e din qe sonte diku jan dy sy qe nuk mund te mbyllen nga malli per ty ..A e din qe sonte diku ne nje dhom esht nje shpirt i vetem qe ti i mungon ..!!!!!!!!!!
  profile Para 2 orë
 • Me mungon buza jote ne ket nat te qet .....Dora jote e but te me ledhatoj leht .....Syt e tu te bukur te me falin nje shikim .......E i gjith trupi yt te ngroh trupin tim ........!!!!!!!!!!!!
  profile Para 2 orë
 • Pellumb do te behem ..ti nuk do me njohesh do te vi ne mengjes nga gjumi kur te zgjohesh me nje keng te bukur shpirtin do ta kall....dhe me nje puthje te embel zemren do ta marr....?
  profile Para 2 orë
 • Nuk ka njeri qe mund te na ndan ....Nuk ka fjal qe mund te na perqan ....Zemra jote dhe e imja perjet jan ngjit .....Nuk mund te na largon as kush o shpirt ...?????
  profile Para 2 orë
 • friends Denisa dhe LEO_ZH janë tani miq
 • friends vanesa dhe Sy Bukura Ch 21 janë tani miq
 • Mirëmëngjesi miq e mikesha.Ditë të mirë në këtë festë të madhe ju dëshirojë...Urime 28 Nëntorin. Të gjithë shqipëtarëve kudo që janë ane kënd Botës.Me shumë respekt nga Borëbardha...!!!
  profile Para 11 orë
 • videos Para 12 orë
 • Me xhak te Skenderbeut e Adem Jasharit me xhak te heronjve je la shqipe malit , urime festen te gjithve shqiptarve an e mbar botes kudo qe gjinden
  Nexhat Osmani - Pavarsia (Official Video) 04:29
  Nexhat Osmani - Pavarsia (Official Video) (C) 2014 Prominent Network Ltd. Performing: Nexhat Osmani Prominent Network Facebook: https://www.facebook.com/ProminentNet... Nexhat Osmani Faceboo ...
  videos Para 12 orë
 • mireupashim ne mbremje.....
  profile Para 13 orë
 • MGJESII hahaha gz pra cin cin ..... bo bo ta bejme nuse mos tna plaket dhe ju shumeee
  profile Para 13 orë
 • Vllezer dhe motra shqiptar .Urime festa e 28 Nentorit ..Kjo eshte dita e pavarsis gjitheshqiptare .. eshte edhe dita me e rendsishme e kombit ton .... Ne fund ju uroj edhe nje weekend te bukur kudo qe jeni ....klb.
  profile Para 15 orë
 • Urimet me te perzemerta per te gjith shqiptaret e vertet,gezuar festen ton kombtare.

  Shqiptaret kudo qe te ndodhen, uroj tja kalojn sa me bukur dhe uroj qe dashuria e tyre per kombin, te jete shtysa per te arritur qellimet tona kombtare ne te ardhmen e aferme.

  Gezuuar te gjithve.
  photos Para 21 orë

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove