Albanian English German

NËSE EDHE JUVE NUK JU HAPET ZEMRA-CHAT ME INTERNET-EXPLORER

Regjistrohu falas!

 • Zgjeroje dhe thellojë rrjetin tuaj
 • Shikoni profilet dhe shtoni miq të rinj
 • Shpërndaj foto dhe video me komunitetin
 • Krijo grupin tuaj dhe behu antarë në grupet tjera

Kyçu në profilin tëndAktivitetet e fundit

 • Disa vajza preferojnë më shumë që të jenë të bukura sesa inteligjente. . .Nuk e kanë gabim, pasi shumë djem kanë më të zhvilluar shikimin sesa trurin. ..
  profile Para 4 orë
 • ka ndryshuar fotografinë e profilit.
  profile Para 5 orë
 • Kurre nuk do te jesh vetem, sepse Zoti eshte gjithmon me ty !
  profile Para 5 orë
 • profile Para 8 orë
 • Mos i lejo njerzit te te terheqin ne stuhin e tyre , merri ata ne qetsin tende !
  profile Para 8 orë
 • Jeta nuk matet me numrin e frymarrjeve tona ,por me ane te momenteve qe na len pa frym.
  profile Para 8 orë
 • Rionita per ty o kjo..♥
  videos Para 8 orë
 • Mos u shmang para asgjëje!
  Sprovoje forcën tënde me çdo gjë që ta ngacmon shpirtin, sepse jeta nuk është një proces të cilin duhet ta kalosh në pritje të diçka që mund të mos vijë kurrë.
  Shprishe të rëndomtën dhe sfidoje përditshmërinë! Jeto me pasion dhe me guxim, përndryshe je vetëm spektator në këtë botë.
  profile Para 9 orë
 • Meda - Bixhozi (Official Video HD) 03:47
  Meda - Bixhozi (Official Video HD) Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
  videos Para 9 orë
 • (¯`v´¯)
  `•.¸.•´ .... ¸.•°.(¯`v´¯)
  .. ¸.•°*”˜˜”*°•.`•¸.•´Gjesiiiii
  (¯`v´¯)
  `•.¸.•´ .... ¸.•°.(¯`v´¯)
  .. ¸.•°*”˜˜”*°•.`•¸.•´Klb Sot
  (¯`v´¯)
  `•.¸.•´ .... ¸.•°.(¯`v´¯)Te
  .. ¸.•°*”˜˜”*°•.`•¸.•´Gjithe...!! —
  profile Para 18 orë
 • Kam mesuar se nuk kalohet jeta duke dhene shpjegime,
  pasi miqte e tu nuk kan nevoje per to,
  armiqte nuk te besojne ndersa budallenjte nuk te kuptojne..
  profile Para 18 orë
 • Une qendroj gjithmone i njejti person sepse nuk dua ti jap mundesine njerezve qe nje dite te me thone:te dija ndryshe.
  profile Para 18 orë
 • Bukuria mbetet vetem nje skice eshte karakteri ai qe e ben nje person te jete nje kryeveper
  profile Para 18 orë
 • *★•*☆•*☆ *
  ◢▓▓▓▓▓▓▓◣.. ★•*☆•*☆ *
  ︱田︱田︱◢▓▓▓▓▓▓▓◣ ⌒☆ ☆╮
  ︱田︱田︱︱田︱田︱◢▓▓▓▓▓▓▓◣
  ︱田︱田︱︱田︱田︱︱田︱田︱ ╢
  ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  profile Para 18 orë
 • .Do ta dish nga vij un Qe flet mbas shpine mer Bich ?
  Nga 1 vend që quhet podjeva
  1 vend që shquhet per TRIMËRI
  Aty ku gjaku nuk falet por lahet para se te thahet
  Toka që më dha emrin llpjan
  profile Para 18 orë

Komentet per fotografi

Formulari kontaktues!

Nësë keni pyetje, probleme me regjistim ose deshironi të bashkepunoni me ne, mos hezitoni të na kontaktoni neformularin e meposhtem. Do t'ju pergjigjemi sa më shpejt që të jetë e mundur.

Komentet e videove